Єдиний день безпеки дорожнього руху

28 вересня у рамках місячника "Увага! Діти на дорозі!" пройшов Єдиний день безпеки дорожнього руху. З учнями всіх класів проведені виховні години з правил поводження на вулиці, в транспорті, при переході доріг, розроблені маршрути безпечного шляху до школи і додому. З учнями початкових класів проведені тематичні бесіди: «Ми – пішоходи», «В країні Дорожніх знаків», «Азбука Дорожнього руху» та конкурс малюнків «Безпека дорожнього руху».

Напередодні 29 жовтня 2015 року в СЗШ І – ІІІст. №3 м.Гайсин пройшла лінійка-реквієм “Трагедія Бабиного яру”. Провела лінійку вчитель історії Мороз І.В.  Вона ознайомила присутніх  з історією виникнення Бабиного Яру та трагічними подіями голокосту в Україні в роки Світової війни.

28.09.2015 | Aдмін