«Святий Миколай, до нас в гості завітай!»

Їде, їде Миколай

В Україну – рідний край!

6 грудня українці відзначають одне з найсвітліших і чарівних свят року – День святого Миколая. В ніч з 5 на 6 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Здобувачі освіти 1-4 класів з нетерпінням чекали цього свята. Протягом дня діти взяли участь у акції "Чарівний чобіток",  а також в ході бесід "Миколай, Миколай, ти до нас завітай" розширили свої знання про свято Миколая, ознайомилися з народними традиціями та звичаями, співали пісні. Напередодні свята Святого Миколая всі діти писали листи до Святого Благодійника з проханням , щоб швидше настав мир на Україні та воїни ЗСУ повернулися живими додому. Щоб зробити цей день ще більш щирим і добрішим , у кожну класну спільноту сьогодні завітав Миколай із  солодкими гостинцями для дітей.

06.12.2023 | Aдмін