Новорічний квест

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, казка, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно. Всі люди в душі є мрійниками. Мріяли про перемогу у Новорічному квесті  учні середньої та старшої ланки нашого закладу освіти. Було проведено 2 квести : серед  учнів 1-4 класів, 5-11 класів. Педагоги змогли організувати дозвілля дітей, створити чарівну новорічну атмосферу, попри складну ситуацію в країні. Адже під час гри учні мали можливість розширити  свій кругозір, різнорівневі завдання сприяли розвитку логічних навичок. А головне спільна гра виховує повагу один до одного,вміння працювати в команді. Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій,  проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.

29.12.2023 | Aдмін