Засідання ШМО класних керівників

10 січня відбулося засідання ШМО класних керівників за темою "Класний керівник НУШ".
Під час засідання було розглянуто такі питання:
1. Класний керівник НУШ. Неформальний підхід до класного керівництва.                       (Хріновська Н.І.)
2. Виховний потенціал годин спілкування в НУШ.       (Копняк С.В.)
3. Педагогіка партнерства – ключовий компонент формули НУШ.  (Васильчук О.А.)
4. Виховання громадянина – патріота в умовах НУШ.             (Мороз І.В.)
5. Обговорення рішення  педагогічної ради: Педагогіка партнерства як основа соціальної згуртованості суб`єктів освітнього процесу.
6. Про стан організації роботи з профілактики дитячого травматизму, охорони життя і здоров’я дітей в умовах воєнного стану.  Про організацію та проведення інструктажів з БЖ учнів.                 (Панасюк Н.М.)
7. Про аналіз рівня навчальних досягнень здобувачів освіти та стан відвідування в І семестрі 2023 – 2024 н.р.
8. Ознайомлення з наказами та листами МОН, з наказами по закладу освіти (Панасюк Н.М.)
9. Обговорення взаємовідвідування  виховних заходів за І семестр
10. Розгляд виховних планів на ІІ семестр 2023 – 24 навчального  року.

10.01.2024 | Aдмін