День Соборності України

Сьогодні, 22 січня - особлива дата в історії України. У цей день українці відзначають два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель.
   Саме 22 січня, 106 років тому українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.
День Соборності України - це свято на честь проголошення першої Незалежності та Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). У нашому закладі до цього свята було проведено виховний захід учнів 8 класу( класний керівник Марина Ковальська ), куди було запрошено всіх учасників освітнього процесу! Учні проявили свою творчість, акторство та талант , щоб показати , що ми обʼєднані , як ніколи  у цей нелегкий для України час, можемо гордитися, що ми-незламні українці та вірити у краще майбутнє нашої держави!

22.01.2024 | Aдмін