Герої не вмирають

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.Серед Небесної Сотні  були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України -  від  сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала  в собі народ усієї Соборної України.

Сьогодні у навчальному закладі освіти було організовано  ряд змістовних заходів. Класними керівниками був  проведений  урок звитяги «Вахта пам'яті Небесної Сотні», з метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до  Батьківщини,  патріотичної свідомості  та виховання  учнів у національно – патріотичному дусі. Здобувачі освіти  переглянули документальні відео хронології розвитку подій 20 лютого 2014 року, хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та виготовили ангелів, на яких написали слова вдячності героям.Шкільним бібліотекарем Лиманюк Світланою  та вчителем української мови Ковальчук Анною із здобувачами освіти 5 класу було проведено захід «Герої не вмирають». Учнівське самоврядування старших класів взяли  участь у Тихій акції "Ангели Пам'яті", що є щорічною, всеукраїнською та всесвітньою.

20.02.2024 | Aдмін