Місячник педагогічної майстерності

У рамках  місячника педагогічної майстерності вчителі початкових класів Васильчук Олена Анатоліївна, Кондратюк Ганна Микитівна, Хріновська Ніна Іванівна провели методичні посиденьки, на яких поділилися досвідом роботи з математики в НУШ.
   Щоденні 3 – це технологія вивчення математики, яка використовуються, щоби навчати дітей бути самостійними під час математики, щоб учитель мав можливість працювати з учнями індивідуально та в малих групах.
    Отже, ця технологія розвиває у школярів самостійність, витримку, наполегливість, відповідальність. Вона передбачає щоденне виконання учнями трьох видів роботи у навчальному процесі з математики.
Кожен вид діяльності виконується упродовж 20 хв:
- математика самостійно;
- математика разом з другом;
- математика письмово.
    Було проведено цікаві ігрові форми: гра «Живі приклади», усний рахунок з цеглинками LEGO, математична фізкультхвилинка, групова робота «Вправи з танграмом», також хвилинка релаксації.
     Навчання - це запорука успішного майбутнього. Якщо цілеспрямовано рухатися до своєї мети, жодні перешкоди не стануть на заваді.

29.02.2024 | Aдмін