Навіки з нами серце і слова пророчі

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуємо пам’ять Шевченка.

Учні 9 класу ( класний  керівник Ковльчук А.М.)  на честь дня народження Т. Г. Шевченка виготовили лепбук про життя та творчість великого поета, взяли участь у літературній вікторині. Діти дійшли висновку, що Кобзар налаштовував свою ліру під народні думи, тому й оживало в його полум'яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу.

У 10 класі  (класний керівник Панасюк Н.М.)  була проведена година спілкування під назвою        « Навіки з нами серце і слова пророчі!». Метою цієї зустрічі було повторити відомості про життєвий і творчий шлях Т. Г. Шевченка, дізнатися про маловідомі факти його біографії, розвивати критичне мислення здобувачів освіти, пізнавальний інтерес до видатної постаті в українській культурі, виховувати почуття національної самосвідомості, патріотизму, повагу й шанобливе ставлення до поета.

Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну!

05.03.2024 | Aдмін