Декада початкових класів

Хто з фізкультурою на «ти»,

в житті досягне він мети,

бо в спорті — міць та сила

і для душі, й для тіла.

Напевне, ніхто не сумнівається в тому, що рух має величезне значення в житті дитини. Справді, коли вона рухається – ходить, бігає, стрибає, кидає м'яч, катається на велосипеді тощо, дихання її прискорюється, серце б'ється частіше, а це означає, що й організм краще працює, активізуються процеси, які сприяють росту і розвитку. В рамках декади початкових класів сьогодні у початковій школі пройшов День спорту. Учні нашої школи святкували цей день особливо. Він розпочався лінійкою, на якій діти ознайомилися із планом проведення Дня, провели зарядку і закликали всіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя. Протягом дня рухливі ігри на свіжому повітрі, естафети та спортивні ігри.

07.10.2015 | Aдмін