Декада початкових класів

«Хороші манери для маленьких непосидьок». Саме під такою назвою пройшов День етикету в початковій школі.

В ролі «маленьких непосидьок» - учні 1 -4 класів. Протягом дня бесіди: «Правила поведінки за столом», «Правила поведінки в громадських місцях», «Якщо тебе запросили на День народження».  З учнями 2-3 класів був проведений майстер-клас «Сервірування столу». Не забули школярики і про учнів середньої та старшої ланки. Для них вони підготували невеличкий виступ. Містер Етикет із своєю сім’єю  -  Манерністю, Тактовністю, Привітністю, Чемністю, Акуратністю, Елегантністю, Ввічливістю завітали до учнів 5 – 10 класів, розповіли їм про правила поведінки та закликали дотримуватись їх у повсякденному житті.

12.10.2015 | Aдмін