Тиждень з основ безпеки життєдіяльності

З 22.04.по 26.04.2024  в ЗЗСО проходить Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльностіМетою проведення Тижня  є формування у дітей свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіння життєвими навичками безпечної поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.
    Класним керівником 9 класу Ковальчук Анною Миколаївною  були проведені заходи,  направлені на закріплення і поглиблення знань безпечної поведінки та вироблення практичних навичок поведінки в різних ситуаціях.  Учні  мали змогу пригадати значення поняття «надзвичайна ситуація», «повітряна тривога» та «мінна небезпека», відповіли на питання бліц-конкурсу, розгадували ребуси, а також описували фото із прикладами надзвичайних ситуацій, створили стіннівку «Безпека в наших руках».

25.04.2024 | Aдмін