Чорнобиль-дзвін пам'яті

Чуєте, люди?! Лунає над світом

Стогін Чорнобиля дзвоном страшним…

В муках страждають дорослі і діти, –

Мертвих забути нелегко живим!

26 квітня 1986 рік. Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і створив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу.

З метою поглиблення знань учнів про аварію на Чорнобильській АЕС, виховання любові до рідної землі для здобувачів освіти 5-11 класів було проведено захід  «Чорнобиль-дзвін пам'яті».

Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Чорнобильська аварія - перший дзвінок у XXI століття. Нехай у цей день, День Національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в думах кожного з нас співчуттям і милосердям.

26.04.2024 | Aдмін