новина

Головна » новина   

  

 

Звіт керівника закладу за 2023/2024 н.р. На виконання Закону України «Про освіту», відповідно до Положення про заклад  загальної середньої освіти керівник навчального закладу  щороку звітує  про свою діяльність на загальних зборах педагогічного колективу, батьківського, учнівського самоврядування. 14 червня  відбувся звіт директора ЗЗСО Буги Олександра Васильовича за 2023-202н.р. На зустрічі були присутні: члени батьківського самоврядування, педагогічні працівникигромадськість.

     Директор закладу Буга Олександр Васильович  у своєму виступі акцентував  увагу на те, що у 2023-2024 навчальному році управління закладом було спрямоване на здійснення державної політики в галузі освіти, збереження кількісних і якісних параметрів мережі, створення належних умов для навчання і виховання здобувачів освіти, удосконалення змісту навчально-виховного процесу, упровадження нових освітніх технологій, розвиток здібностей.

      В обговоренні взяли участь працівники закладу освіти. Із оцінкою діяльності директора ЗЗСО та навчального закладу виступили: заступник директора з навчально-виховної роботи Затока О.А., заступник директора з господарської частини Ковальчук Т.В., вчитель початкових класів Васильчук О.А.голова профспілки Польова І.В.

   Після закінчення обговорення відбулося голосування про оцінку діяльності директора ЗЗСО за 2023-202 навчальний рік. За результатами таємного  голосування робота директора у 2023-2024 навчальному році визнана задовільною.

 

 

 

 

 

 

 14.06.2024 | Aдмін

Вернутись назад