Увага! Навчальна евакуація!

Аби уникнути паніки і скупчень у разі надзвичайної ситуації, відпрацювати алгоритм дій в разі небезпеки та під час сигналу «Повітряна тривога» в  ЗЗСО І – ІІІ ст.№3 м.Гайсин відбулась навчальна евакуація усіх учасників освітнього процесу. Учителі миттєво зреагували на сигнал  і швидко евакуювали учнів з приміщень. Проведена тренувальна евакуація показала, що всі учасники освітнього процесу обізнані з правилами дій в надзвичайних ситуаціях і вміють знайти безпечне місце в закладі освіти.

В період воєнного стану подібні навчання – це не зайвий спосіб для нагнітання паніки, а необхідність, яка допоможе зберегти життя, адже, якщо школярі будуть чітко знати алгоритм евакуації, то час, затрачений на вихід із приміщення та збір в укритті, скоротиться у рази, що дуже важливо.

05.09.2024 | Aдмін