Акція "Напиши лист захиснику України" та конкурс малюнків "Слава українським військовим!"

З нагоди Дня захисника України та з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, у школі пройшла Всеукраїнська акція "Напиши листа захиснику України" та конкурс малюнків «Слава українським військовим!». У листах та малюнках діти висловили свою вдячність захисникам та побажання якомога швидше повернутися додому з перемогою. Зібрані листи та малюнки  будуть відправлені військовослужбовцям в зону бойових дій на сході України.

11 жовтня учні СЗШ І - ІІІст. №3 підтримали районну благодійну акцію "Подарунок для бійця".  Кожен класний колектив збирав посилку для військового. В основному це були продукти харчування та солодощі. Зібрані посилки будуть передані в зону АТО.

13.10.2015 | Aдмін