Змагання з волейболу

В рамках тижня фізичної культури та спорту вчителем Новаківським О.М. був  організований товариський матч з волейболу між вчителями та учнями. У грі взяли участь команда 9 класу, збірна 10-11класів та команда вчителів.  Атмосфера, яка панувала під час змагань, була просто божевільна! Скільки емоцій та позитиву! Учні побачили, що їхні вчителі ще ті суперники! Було дуже цікаво і весело дивитись на змагання і підбадьорювати  команди. Незважаючи на те, що учні були дуже міцними суперниками, перемогу святкували наші вчителі.

Вітаємо команду вчителів з І місцем!!! ІІ місце відвоювала команда 9 класу, ІІІ місце – збірна команда 10-11 кл.!!! Молодим і завзятим гравцям бажаємо завжди залишатися такими ж впевненими, ціленаправленими та позитивними!!!

11.09.2024 | Aдмін