Предметний тиждень біології та хімії

14 жовтня  - щороку цей день відзначають з метою привернення уваги суспільства до проблем дихальної системи, пропаганди здорового способу життя  та проведення регулярних обстежень легень та інших органів дихання. Саме з відзначення  цього дня розпочався предметний тиждень біології та хімії. В рамках цього дня учні та працівники школи мали можливість переглянути просвітницьке відео про будову та значення легень, ознайомились з методикою та показаннями  до спірометрії, розв’язували кросворди про дихальну систему. Учні 5 – 6 класів вимірювали порівняльний об’єм легень за допомогою повітряних кульок та розучили дихальну гімнастику з їхньою допомогою. З учнями 3 – 4 класів Наталія Михайлівна Панасюк провела гру «Подорож дихальною системою». Для учнів 8 – 10 класів одинадцятикласники провели міні – конференцію «Здорові легені», де розкрили питання профілактики туберкульозу легень та небезпеки від вживання курильних сумішей та тютюнопаління. По її завершенню, учасники конференції поширили отриману інформацію серед населення, що проживає на прилеглій до школи території.

14.10.2024 | Aдмін