Предметний тиждень біології та хімії

В закладі освіти продовжується предметний тиждень біології та хімії. Сьогодні заходи були приурочені до відзначення Всесвітнього дня миття рук та Всесвітнього дня боротьби з раком грудей. Протягом дня Наталія Михайлівна Панасюк для різних класів провела майстер - клас з миття рук, на якому ознайомила з порядком організації гігієни рук, спрямованим на запобігання появи та поширення інфекційних хвороб, з послідовністю дій під час миття рук, з різними видами миючих засобів. Учні школи розв’язували різнорівневі завдання, кросворди, складали рівняння реакції добування рідкого і твердого мила. Для педагогічного колективу закладу було проведено відеолекторій «Самообстеження молочних залоз, як метод профілактики раку молочної залози». Всі бажаючі мали можливість ознайомитись з методикою самообстеження, з міфами, пов’язаними з мамографією, з рекомендаціями лікарів щодо регулярних методів діагностики, з державними програмами допомоги пацієнтам, у яких виявлено рак.

15.10.2024 | Aдмін