Засідання педагогічної ради

Тема "Адаптація учнів 1,5 класів"

5 листопада в школі відбулося засідання педагогічної ради, на якому розглядалося питання адаптації учнів 1,5 класів.

По даному питанню виступили класні керівники 1 класу Васильчук О.А. та 5 класу Копняк С.В. які проаналізували адаптацію своїх класних колективів.  До обговорення долучилися вчителі-предметники, які вказали на певні труднощі і проблеми адаптаційного періоду та намітили шляхи їх вирішення.

Психолог школи Данильчик Л.П. розповіла про результати особистісно коригуючої роботи з п’ятикласниками на перехідному етапі, результати тестування та анкетування учнів, результати діагностики учнів 1 класу; дала характеристику основних проблем адаптації, а також надала рекомендації  класним керівникам щодо роботи з класними колективами.

05.11.2015 | Aдмін