Предметний тиждень біології та хімії

Сьогодні в закладі освіти відзначили Всесвітній день хребта та  Всесвітній день здорового харчування. Всім учасникам освітнього процесу було запропоновано ознайомитись з інформаційними матеріалами, спрямованими на формування поняття про поставу та особливості харчування людини, що прагне бути здоровою. Під час перерв учні виконували різнорівневі завдання, вправи, розв'язували кросворди. Під час уроків для контролю за поставою використовували ароматичні подушечки. На фізкультхвилинках під керівництвом Наталії Михайлівни Панасюк розучили комплекс вправ для розвантаження хребта. Для учнів початкової ланки Наталія Михайлівна провела захоплюючу гру "Здорове харчування: що це таке і з чим його їдять". Учні 1 та 2 класів пригадали види корисної і шкідливої їжі, розібрали правдиві та помилкові твердження про правила харчування та складові добового раціону. Діти з захопленням прийняли участь у музичній руханці "Овочеві ритми", уявивши себе різними видами овочів. На завершення учасники гри отримали символічні подарунки: яблука, як джерело вітамінів та розмальовку "Тарілка здорового харчування", з якою вони попрацюють вдома разом з батьками.

16.10.2024 | Aдмін