Свято осені

Щоранку ясне сонечко так лагідно нам світить

І щиро усміхається нам осінь золота.

Як справжня чарівниця закінчила роботу

І щедро так дарує усі свої дива.

Сьогодні  до ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 м.Гайсин завітала Осінь.  Учні 1-2 класів запросили своїх батьків, адміністрацію школи та учнів 1 – 4 класів  на «Свято Осені». А допомогли їм підготувати захід класні керівники: Івангородська Л.М., Васильчук О.А. та вчитель музичного мистецтва Копняк С.В.

Поетичним словом, музикою, піснями і танцями школярі викликали у глядачів (учнів, батьків та вчителів) не тільки естетичні переживання пов'язані із змінами у природі, а й проявили себе справжніми артистами.  Виконуючи пісню  про "Осінь-чарівницю” школярі подякували за красу природи восени, за дарунки врожаю овочів і фруктів. Святковий настрій створювали яскраві костюми. Овочі "співали”, "танцювали” — осінь вітали. Вона - у гарному вбранні, - прийшла не сама , а з братами – місяцями.  Гарний настрій,  хороша гра акторів зробили свято незабутнім.

24.10.2024 | Aдмін