Твій друг - безпечний рух!

З 09.11 по 13.11 в школі пройшов тиждень безпеки дорожнього руху -  п'ять днів масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Відповідно до тематики Тижня були проведені загальношкільні  заходи, а саме: інформаційна рідіолінійка, присвячена відкриттю Тижня безпеки дорожнього руху(відповідальна педагог-організатор Копняк С.В.), з учнями  9 – 11 класів був проведений круглий стіл «Попередження дорожньо-транспортного травматизму» (Брагар І.В.), класні керівники 1 – 11 класів провели години спілкування з попередження дитячого травматизму внаслідок порушень правил дорожнього руху, для учнів 5 – 6 класів було організовано змагання «Знай та поважай ПДР. Безпечна дорога до школи» (Затока О.А), конкурс на кращий учнівський малюнок на тематику Тижня серед учнів 1 – 11 класів (вчитель образотворчого мистецтва Коцеруба А.М.) Також у школу був запрошений старший інспектор Мамай Я.О., який в цікавій, але доступній формі розповів про важливість вивчення і дотримання правил дорожнього руху.

13.11.2015 | Aдмін