Лінійка - реквієм "Революція Гідності"

Сьогодні у СЗШ І – ІІІст. №3 було проведено урочисту Лінійку-реквієм, приурочену вшануванню  пам’яті Небесної  сотні.

Вчителі та учні зібралися на ній, щоб у скорботі схилити низько голови перед  пам’яттю людей різного віку, яких було вбито в мирний, цивілізований час ХХІ століття. Лінійку було розпочато «Молитвою за Україну»,  під звучання якої діти запалили свічки.

Ведучі лінійки наголосили на те, що події на Майдані змінили Україну, змінили її народ. А в історію будуть записані як революція Гідності. Кожен із цієї Небесної сотні  мали свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

Присутні переглянули фільм про Героїв Небесної сотні та хвилиною мовчання вшанували пам’ять  Героїв Майдану,  які полягли за світле майбутнє України.

У нашій пам'яті Ви назавжди лишились,

історія одна, і Ви - її частина

Ви тільки знайте, браття, ми за Вас молились,

І молимось: за Вами - ненька Україна!

20.11.2015 | Aдмін