свято Знань

Який щасливий день сьогодні,

Веселий, радісний, ясний,

Це, гомінливий і погожий

Почавсь навчальний рік новий.

Шановні вчителі, батьки ,учні і гості нашого свята. Сьогодні ми вирушаємо в 76-те плавання по бурхливому океану шкілього життя.

Такими словами розпочалося свято Знань.Привітати зі святом прийшли завідувач сектором з питань внутрішньої політики та зв'язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату Гайсинської РДА Віра Калінчук. Вона передала щирі вітання від голови Гайсинської РДА Сергія Скіця та голови районної ради Степана Сікорського. Побажала гарних звершень, розумних, творчих учнів. Наголосила, що 2013 рік  проголошено роком дитячої творчості.Випускник школи 1960 року, Почесний громадянин Гайсина, Подчос Григорій Степанович щастя і доброї долі побажав всім присутім на святі, учням бути сумлінними та успішними, бо знання- це найбільший скарб у житті людини. Директор школи привітала шкільну родину зі святом, вручила Похвальні листи учням, які закінчили 2012-2013 рік на високий рівень,а їх в школі 12. Новий навчальний рік є особливим для учнів п'ятих класів. Адже, саме з 1 вересня в основній школі розпочнеться поступове впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти, нових навчальних програм з усіх базових дисциплін. Не залишились без подарунків і першокласики.

01.09.2013 | Aдмін