Виховний захід "45 хв з мистецтвом"

Сьогодні учні 8 класу разом з класним керівником Семенюк Л.В. запросили всіх школярів до картинної галереї.

Всі присутні на 45 хв поринули у чарівний світ мистецтва. Вони мали змогу ознайомитись з видами та жанрами образотворчого мистецтва, завітати до майстерні живописців, графіків та скульпторів, дізнатися про особливості їх техніки, та інструменти за допомогою яких вони створюють свої шедеври, про основні та похідні кольори .Учні  8 класу ознайомили глядачів з картинами відомих художників та розповіли про особливості та техніку виконання кожної з них.

Учениця 9 класу Сіберко Діана провела майстер-клас за технікою енкаустика. Глядачам було цікаво побачити, як за допомогою праски та воскових олівців  можна створити справжню картину. На завершення з глядачами була проведена вікторина, переможці якої отримали чудові призи: палітру та фарби.

25.02.2016 | Aдмін