Тематична лінійка до дня народження великого поета і художника Т.Г. Шевченка

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка

Шевченко – великий поет. У його творах – відданість Батьківщині, палке хвилювання за її долю, щире прагнення волі та щастя для рідного народу. А ще - дивовижна краса України, захоплення її чарівною природою, неповторністю… Усе це вдалося Тарасові Григоровичу передати своїм поетичним, майстерним словом. Слухаючи учнів, які представили вірші Шевченка – по-іншому – з більшою яскравістю, душевністю, добротою, - сприймали всі присутні все, що пов`язане з рідною землею.

Сьогодні пройшла тематична лінійка, присвячена видатному українському митцю, великому Кобзарю і геніальному художнику Тарасу Григоровичу Шевченко. Захід підготувала вчитель української мови та літератури Польова І.В. та учні 5-11 класів.

09.03.2016 | Aдмін