Засідання педагогічної ради

«Робота педагогічного колективу щодо формування особистісних якостей та соціальної активності учня-громадянина, патріота України»

Головною запорукою процвітання держави є національно-патріотичне виховання молоді. Сьогодні в СЗШ І – ІІІ ступенів №3 м.Гайсин  пройшло засідання педагогічної ради на якому класні керівники обговорили питання формування національної свідомості учнів та стан роботи з патріотичного виховання в класах. Педагог-організатор Затока О.А. розповіла  та проаналізувала роботу школи з національно-патріотичного виховання. Практичний психолог Данильчик Л.П. розповіла про результати анкетування на тему "Як ви розумієте патріотичне виховання?"серед учнів 9-11 класів, надала рекомендації для подальшої роботи з цього питання.

22.03.2016 | Aдмін