районний семінар

20 вересня школа радо зустріла вчителів району, які викладають природознавство в 5 класі. В районному семінарі прийняли участь начальник відділу освіти Гайсинської райдержадміністрації Григорій Іванович Боровий, завідувач методичним кабінетом  відділу освіти Сич Віталій Петрович.

Керівник районного методичного обєднання  Панасюк Наталія Михайлівна наголосила, що програма з природознавства складена на основі Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.  Предмет «Природознавство» в 5 класі продовжує курс природознавства початкової школи. Передбачається, що набуття нових знань, а також  узагальнення, розширення і поглиблення природничих знань, умінь і навичок, здобутих у початковій школі, забезпечить достатню основу   для вивчення біології, хімії, географії, фізики та астрономії, як самостійних предметів в 6-9 класах. Досвідом роботи поділилися учитель географії Корабель Н.М., учитель фізики Шеремета І.К., учитель хімії Мехед Л.Є.

Продовження тексту новини

20.09.2013 | Aдмін