День сміху

Свято сміху в нас сьогодні:

Щиро ми вітаєм вас.

І усмішок тут багато,

І красиво тут у нас.

Перше квітня, або День сміху – це завжди особливе свято, адже воно, не маючи офіційного статусу, так чи інакше торкається кожного. Саме в цей день всі, дорослі і діти, можуть забути про свою повсякденну серйозність і від душі пожартувати і посміятися над оточуючими, а що найголовніше – над собою. Сьогодні це веселе свято пройшло і у стінах нашої школи. Головним його завданням було забезпечення позитивного настрою для школярів і педколективу. Для  учнів було організовано музичне карооке та конкурс гумористів, який проходив у два етапи: серед учнів 1 – 5кл. та 6 – 11кл. Приємно відмітити що учасники старанно готувались, підбирали та вчили гуморески, смішинки та веселики. Переможці будуть нагороджені почесними грамотами на підсумковій лінійці.

01.04.2016 | Aдмін