Благоустрій шкільної території

У СЗШ І – ІІІст.№3 м. Гайсин триває місячник по благоустрою пришкільної території.

Ця акція відбувається щороку для озеленення та поліпшення естетичного вигляду території школи та прилеглої до неї території. Основна мета -  виховання  в учнів почуття відповідальності за природу як національне багатство; виховання  нетерпимого ставлення до тих, хто завдає шкоди природі;  залучення  їх до активної екологічної діяльності. Адже така благородна справа, як упорядкування території, покликана створити на шкільному подвір’ї красу і затишок.

Вся шкільна родина взяла активну участь. Були упорядковані клумби, побілені дерева, висіяні квіти, прибране шкільне подвір’я. Підсумовуючи результати своєї праці на протязі дня,  учні отримали  задоволення і гордість, що зробили  свій маленький внесок у важливу справу.

04.04.2016 | Aдмін