День трудового навчання

«Кожна людина народжується для якогось діла»

Ернест Хемінгуей

Продовжують роботу вчителі шкільного методичного об’єднання предметів естетичного циклу. Так, сьогодні проходив день трудового навчання.

Учні мали змогу ознайомитись із виданнями крою та шиття, модними журналами пошиття одягу, вив’язування головних уборів, а також із літературою, де ілюстровано показано, як можна зробити багато цікавих речей своїми руками.

З учнями 5 класу вчитель обслуговуючої праці Затока О.А. провела цікавий урок «Презентація іграшки». Окрім того, що учні розповідали про свою улюблену іграшку, найдопитливіші підготували матеріал про традиційну українську іграшку: глиняні свищики, дерев’яні коники, ляльку-мотанку.  А під час практичної частини уроку учні вчились самостійно виготовляти м’яку іграшку.

Учні старшої школи протягом дня старанно працювали над виготовленням стінгазети «Швейна машина».

04.04.2016 | Aдмін