Тиждень з охорони праці

З метою забезпечення безпеки, гігієни праці та виробничої санітарії, підвищення рівня охорони праці, безпеки життєдіяльності, запобігання випадкам травматизму учасників навчально-виховного процесу з 25 по 29 квітня 2016 року в СЗШ І – ІІІст. №3 проведено тиждень з охорони праці.

Тиждень проходив під девізом „Стрес на робочому місці: колективний виклик”. Протягом тижня проведено ряд заходів: 1)психологом школи Данильчик Л.П. проведено заняття з педагогічним колективом, в ході якого було обговорено  причини виникнення стресу на роботі та надано рекомендації щодо їх запобігання, а також проведені вправи на психологічне розвантаження. 2) вчителем фізичної культури Новаківським О.М. організовано  спортивні змагання, присвячені Дню охорони праці, серед учнів початкової та середньої ланки. 3) вчителем образотворчого мистецтва Турчин А.М. організовано конкурс дитячого малюнка „Охорона праці очима дітей”, в ході якого переможцем став учень 3 класу Козел Назарій. 4)педагог організатор Копняк С.В. організувала конкурс агітбригад «Юний рятувальник». 5) для учнів початкових класів проведено вікторину  на тему «Бережи своє здоров'я», а для учнів 5 - 9 класів вчитель біології  Панасюк Н.М. провела практичне заняття «Допоможи другу» на знання правил надання першої допомоги при нещасному випадку.

Тиждень з охорони праці в школі пройшов творчо та продуктивно.

29.04.2016 | Aдмін