Зустріч з ветераном

Сьогодні в СЗШ І – ІІІст. №3 м. Гайсин відбулася хвилююча зустріч з ветераном  Великої Вітчизняної війни Сидорчуком Миколою Макаровичем.

Учні 5-6 класів з хвилюванням слухали розповідь ветерана, який розповів учням про ті героїчні часи, страшні моменти війни, які назавжди залишилися у його пам’яті . Почесний гість згадав про свою фронтову юність, про знедолене дитинство дітей України в роки війни, адже під час війни   йому було  лише 18 років.  Він згадував важкі випробування, що випали на долю його військових товаришів, пекельні роки війни, нелегкий повоєнний час. Микола Макарович  зазначив, що щиро бажає одного: щоб ніколи не повторилися роки лихоліття, які йому довелося пережити, щоб вічно панував у світі мир і спокій, щасливими були діти, здоровими онуки. Ветеран сподівається, що пам'ять про ті полум’яні роки ніколи не згасне в наступних поколіннях та наголосив, що такі зустрічі дають йому друге дихання – можливість поспілкуватися з підростаючим поколінням і попри різноманітні проблеми мету бачить одну – допомогти виховати патріотично-налаштовану молодь. На згадку про зустріч, школярі подарували Миколі Макаровичу квітку маку - символ пам'яті та перемоги.

05.05.2016 | Aдмін