Конкурс пісні, маршу і строю

Напередодні свята Дня Перемоги у СЗШ І- ІІІст. №3 м. Гайсин пройшов  конкурс пісні, маршу та строю. Кожен класний колектив до підготовки поставився відповідально. Всі учні розучили маршові пісні, підібрали відповідний одяг та девіз свого загону. Конкурс пройшов в спортивному залі. Всі класи вишикувалися для урочистого стройового маршу. По команді кожен загін пройшов стройовим маршем із піснею, попередньо виконавши вправи з шикування. На командирів загонів поклалася особлива місія – відповідати за чіткість та синхронне виконання стройових прийомів. Конкурс проходив у два етапи: серед учнів 1 – 4кл. та 5 – 10кл. Всі класи продемонстрували високу професійність та оригінальність. Переможців було нагороджено почесними грамотами.

06.05.2016 | Aдмін