Тиждень безпеки дорожнього руху

Надворі весна. Усі дітлахи, ніби висипались на вулицю, адже так вабить сонечко своїми теплими промінчиками, пташечки – співом, а зелена травичка милує око. Школярі настільки захоплюються іграми на свіжому повітрі, що іноді й не помічають, як опиняються на дорозі та потрапляють у небезпечні для життя ситуації.

Так, як з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху, тому всі повинні пам’ятати про безпеку на дорозі: і водії, і пішоходи, і пасажири.

Для того, щоб навчити дітей захистити себе на дорозі, у СЗШ І – ІІІст. №3 м. Гайсин з 16.05 до 20.05 проводився Тиждень безпеки дорожнього руху. Це - п'ять масштабних та інформативних днів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Протягом тижня виховні години: «Безпека на дорозі залежить від кожного», «Правила дорожнього руху та безпечна поведінка на вулицях та дорогах», бесіди «Найактивніший пішохід», вікторини «Як я знаю правила безпечної поведінки на вулиці, на пішохідних переходах.»

Закінчився тиждень тренувальними заняттями серед учнів початкової та старшої ланки. Учні змагалися в конкурсах «Дорожні знаки», «Перехід вулиці», «Велоестафета», «Юний регулювальник». Учні мали змогу пригадати дорожні знаки, правила дорожнього руху, та застосувати їх в різних ситуаціях.

.

19.05.2016 | Aдмін