Випуск 9 класу

09 червня 2016 року в нашій школі відбувся випуск учнів 9 класу.

Гучними оплесками зустріли батьки, вчителі та гості випускників 2016 року.  З вітальним словом до учнів звернулися класні керівники Мельник С.В., Миронюк Ю.Ю. та перша вчителька Васильчук О.В.

Адміністрація школи привітала випускників та зачитала наказ по школі про вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9-х класів. Гордо крокували дев'ятикласники за грамотами та свідоцтвами, адже їх хода супроводжувалася розповіддю про шкільне життя кожного з них, про досягнення в навчанні, спорті та позакласній роботі.

Віршовані слова вдячності випускники подарували всім учителям, класним керівникам та батькам.

Свято закінчилося, але школа радо відкриває двері для всіх випускників і запрошує продовжити навчання в 10 класі!

09.06.2016 | Aдмін