Звіт директора школи

Закінчився черговий навчальний рік і сьогодні працівники школи  зібралися, щоб підбити підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді протягом 2015-2016 навчального року.

На зустріч  були запрошені технічний персонал школи, члени батьківських комітетів всіх  класів, педагоги школи.

У своєму виступі директор школи Шеремета І.К. всебічно розкрила питання щодо організації роботи навчального закладу як освітньої спільноти, яка не тільки навчає і виховує дітей, а й сприяє розвитку партнерських стосунків з учнями, батьками учнів і громадськістю.

Директор школи в своєму виступі зупинилася на тих складнощах, які характеризували організацією навчально-виховного процесу в цьому навчальному році, та зазначила, що, школа свої завдання  в 2015-2016 навчальному році виконала. Директор розповіла про стратегію роботи школи по створенню позитивного іміджу, дала оцінку діяльності школи у навчальній  роботі, ознайомила громаду із досягненнями учнів у олімпіадах та конкурсах, також була надана інформація про фінансово-господарську діяльність.

В обговоренні взяли участь батьки та педагоги. Із оцінкою діяльності директора школи та навчального закладу виступили: заступник директора з навчально-виховної роботи Порохнява В.Д., практичний психолог Данильчик Л.П., педагог-організатор Затока О.А., голова профспілкового комітету школи Музика Т.С., заступник директора з господарської частини Вільчинська Т.В., не залишились байдужими в обговорені вчителі: Коцеруба А.М., Польова І.В., Ковальчук А.М. слова вдячності  за роботу директора школи лунали від технічного персоналу школи, батьків.

Після закінчення обговорення відбулося голосування про оцінку діяльності директора школи за 2015-2016 навчальний рік. За результатами таємного голосування абсолютною більшістю голосів робота директора у 2015-2016 навчальному році визнана задовільною.

10.06.2016 | Aдмін