Готовність школи до 2016/2017 н.р.

12.08.2016р. відбувся моніторинг готовності СЗШ І – ІІІст. №3 м.Гайсин до 2016/2017навчального року.

Перевірка здійснювалась комісією у складі:

Голова комісії:

Шрамко В.М.  - начальник управління освіти, фізичної культури і спорту Гайсинської РДА.

Члени комісії:

1.Левандовський Я.В. – старший інспектор відділу з питань реалізації державної політики у галузі освіти управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА.

2.Сич. В.П. – завідувач РМК

3.Діхтяр М.Д. – методист РМК

4.Подчос В.М. – методист РМК

5.Луценко В.М. – методист РМК

6.Ульянчик О.Д. – начальник групи з централізованого господарського забезпечення навчальних закладів району.

7.Оріховська В.І. – голова районної організації профспілки працівників освіти.

8.Бень М.Д. – начальник відділу Державного контролю за виконанням  вимог санітарного законодавства Гайсинського районного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

9.Лозовий Р.В. – головний фахівець Гайсинського районного сектору управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області

Було оглянуто стан території, приміщень, ігрових та спортивних споруд, навчальних кабінетів, харчоблоків, нормативно-правове та навчально-методичне забезпечення освітнього процесу навчального закладу. Відповідно до рішення комісії школа до 2016/2017 н.р. готова.

12.08.2016 | Aдмін