Свято першого дзвоника

1 вересня у школі традиційно по-родинному  пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

Урочиста лінійка, присвячена Дню знань, зібрала велику кількість школярів, вчителів, батьків та просто гостей. Серед почесних гостей Міський Голова Гук А.І., директор Гайсинського спиртового заводу  - Лапатін В.В. та завідувач сектором внутрішньої політики і зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату Гайсинської РДА – Калінчук В.М. Першою привітала усіх присутніх із чудовим  святом директор школи Шеремета І.К. Вона висловила подяку вчителям, батькам за допомогу в підготовці школи до нового навчального року та повідомила, що цьогоріч шкільну родину поповнять 13 першокласників. Всім учням школи вона побажала міцного здоров’я, миру, успіхів у навчанні, нових перемог та щоб радували успіхами і вчителів, і батьків.

Зі словами привітання до  учасників свята звернувся Міський Голова Гук А.І. Він привітав присутніх вчителів, учнів та батьків зі святом. Учням побажав збагачувати себе знаннями, здобувати навики необхідні в подальшому житті, побажав усім мирного неба, успіхів у всіх починаннях і помислах, здоров’я і правильного вибору в житті.

Учасників урочистостей щиро вітала вчителька першокласників Кондратюк Г.М.   А маленькі першокласники порадували присутніх зворушливими віршиками та запальним танцем.

Розпочався навчальний рік першим уроком, який був присвячений 25-ій річниці незалежності України. В усіх класних колективах говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історичну долю України, про героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни.

У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

01.09.2016 | Aдмін