Європейський день мов

" Мова - знаряддя мислення. Поводитись з мовою абияк- значить і мислити абияк: неточно, приблизно, невірно" - А.Н.Толстой.

Європейський день мов вважається традиційним святом у Європі з 2001 року. Європейський день мов було проголошено з метою: - привернення уваги громадськості до важливості вивчення мов; - усвідомлення існування і цінності усіх мов, якими говорять в Європі; - заохочення до вивчення мов упродовж всього життя. 26 вересня в школі проведено радіолінійку вчителем української мови та літератури Коцерубою Юлією Сергіївною, яка наголосила , що вивчення мов інших народів - це ще один спосіб допомогти краще зрозуміти один одного і пом'якшити культурні відносини, вчителем образотворчого мистецтва Наконечною Людмилою Петрівною проведено конкурс малюнків " разом в Європі". Найкраще справилися з роботою учні 1 та 6 класів.( класні керівники Дефан Ліля Миколаївна, Наконечна Людмила Петрівна).

28.09.2013 | Aдмін