Увага! Діти на дорозі!

Щороку в СЗШ І – ІІІст. №3 м.Гайсин проводиться місячник "Увага! Діти - на дорозі!". Метою якого є ознайомлення та продовження вивчення Правил дорожнього руху; узагальнення та поширення досвіду з профілактики дитячого травматизму на дорогах; вплив на усвідомлення дітьми необхідності дотримання Правил дорожнього руху.

В рамках цього місячника в закладі пройшли профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану.

За час літніх канікул діти відвикли від інтенсивного руху і, звичайно ж забули правила безпечної поведінки на дорогах. Тому їм необхідно постійно нагадувати прості і загальновідомі речі.

До проведення заходів залучалися всі учні школи. Класні керівники провели виховні години, де опрацювали з учнями безпечні маршрути до школи і додому.   Була проведена вікторина серед учнів молодших класів «Знай і дотримуйся правил дорожнього руху». Для учнів середньої ланки круглий стіл «Як уникнути ДТП?».

15.09.2016 | Aдмін