День миру

«Хай буде мир на нашій Україні!»

Саме  під таким девізом сьогодні у нашій школі пройшов день  Миру.

Спочатку відбулась загальношкільна лінійка, на якій хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих,  хто віддав своє життя в ім’я миру і незалежності нашої України, вшанували   героїв, що полягли під час Революції Гідності та за час проведення АТО. На лінійку був запрошений випускник нашої школи, учасник АТО Дмитро Огородник. Він розповів школярам  про події у зоні бойових дій. Школярі з увагою сприйняли його слова про те, яку велику моральну підтримку вони отримують на передовій від дитячих листів, малюнків, сувенірів, виготовлених їхніми руками. Боєць передав школярам прапор 9 ОМПБ вінницькі скіфи до складу якої входив сам і побажав всім здоров’я і мирного неба.

На перервах кожен бажаючий мав змогу стати учасником конкурсу малюнків на асфальті, який проходив на шкільному подвір’ї. На завершення дня у кожному класі були проведені уроки Пам’яті, присвячені Міжнародному дню Миру та Дню Партизанської Слави.

21.09.2016 | Aдмін