Всеукраїнський день бібліотек

З нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек, яке традиційно відзначається 30 вересня, в нашій школі бібліотекарем школи Музикою Т.С. був організований конкурс малюнка «Моя улюблена книга»

У конкурсі активно взяли участь всі учні школи. Роботи конкурсантів сповнені безпосереднім дитячим сприйняттям літератури різних жанрів і тематики. Значна їх кількість створена на основі української книжки. Конкурс показав, що улюбленими книжками дітей на сьогодні залишаються казки народів світу. Значний інтерес для  дітей  становлять  також  книжки  про  тварин.

В цей святковий день учні 6 класу разом з класним керівником Копняк С.В. відвідали колишнього бібліотекаря школи, а тепер вже пенсіонера - Федик Раїсу Дмитрівну. Школярі привітали її з професійним святом і побажали міцного здоров'я, добра і благополуччя.

30.09.2016 | Aдмін