Пам'яті В.Сухомлинського

З метою вшанування пам'яті видатного українського педагога-гуманіста, письменника зі світовим ім'ям Василя Олександровича Сухомлинського, 95-років з дня народження якого минає 28 вересня 2013 року, в школі проведено ряд заходів.

Бібліотекарем школи Музикою Тетяною Степанівною організовано тематичну виставку «Педагогічна та літературна спадщина В.О. Сухомлинського» ; проведено семінар-практикум класних керівників «Творче використання педагогічної спадщини В. Сухомлинського»; класні керівники провели класні години, присвячені 95-річчю від дня народження видатного педагога-гуманіста В.О. Сухомлинського; педагогами школи  проведено п’ятихвилинки на уроках в 1-х-11-х класах, присвячених творчості видатного педагога;  пройшли педагогічні читання «Індивідуальний підхід у вихованні молодших школярів за В. О. Сухомлинським»

28.09.2013 | Aдмін