Підсумки декади предметів естетичного циклу

17 жовтня закінчилась декада предметів естетичного циклу, яка розпочалась 3 жовтня.  Згідно плану декади було проведено ряд заходів: вікторини, змагання, майстер-класи, виставка малюнків та ін.

03.10.-10.10. – Тиждень мистецтва

Протягом тижня на перервах звучала платівка класичної музики, а учні школи готували саморобні музичні інструменти.

Копняк С.В. провела між учнями 4, 6 класів урок-вікторину "Цікавий світ музичного мистецтва", а для учнів 7,8 класів -  гру "Музична відгадайка".

07.10 учні школи разом з вчителями образотворчого мистецтва  Данильчик Л.П. та Турчин А.М. під час  майстер-класу  «Оригінальні техніки виконання» створювали малюнки руками та різними підручними засобами.

Турчин А.М. разом з учнями 3 класу виготовили підсумкову стінгазету «В країні образотворчого мистецтва».

10.10. Затока О.А. з учнями 5 класу на уроці трудового навчання виготовляли іграшки та провели інтелектуальну гру «Розумна іграшка»

10.10. Брагар І.В. з учнями 6 класу провів «Веселі перегони», де високу активність проявили учні 6 класу: Мяснов Максим, Стельмах Євген, Кіпоренко Іван, Новаківська Аліна,  Нікіфорова  12.10. Конкурс – змагання  «Юний майстер» де найстараннішими та найправнішими стали Стельмах Євген, Кіпоренко Іван, Сидорчук Андрій, Левенець Вікторія.

12.10. Вчителі Копняк С.В., Новаківський О.М. спільно з учнями 11 класу та їх класним керівником Ковальською М.А. організували та провели козацькі забави, переможцями яких стала команда «Соколи».

13.10.Вчитель трудового навчання Затока О.А. провела майстер клас з виготовлення нагрудних сувенірів  «З Україною  в серці» до дня захисника України, які потім урочисто вручили військовослужбовцям. У майстер класі активну участь взяли учні 11 класу : Дудніченко Н., Лавренюк Г. та Лавренюк М., Римарчук О., учні 9 класу Лізавенко О, Ільніцька О. та Дундук М., учениця  8 класу Кудинська А., а також вчителі МО.

17.10. відбувся підсумок декади, де відзначили найбільш активних учнів.

18.10.2016 | Aдмін