Учитель року

З метою виявлення та підтримки творчої праці педагогічних працівників, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків, привернення уваги громадськості, органів влади до освітянських проблем, піднесення ролі вчителя в суспільстві,

розпочався шкільний  конкурс  «Учитель року»   в номінації:  початкові класи ; світова література ;географія; трудове навчання . Першим був урок логіки в 3 класі  учитель Васильчук Олена Анатоліївна "Сумісні та несумісні поняття. Завдання на повторення."

Хріновська Ніна Іванівна учитель початкових класів зі своїми вихованцями учнями 4 класу продовжила естафету урок основи здоров'я "Складові їжі".

Майстер клас продемонструвала на уроці світової літератури Семенюк Людмила Вікторівна з учнями 10 класу   "Влада золота та її філософія в повісті О. де Бальзака " Гобсек"".

Ознайомила учнів із знаком додавання і дією додавання, навчила учнів складати і записувати приклади на додавання, розвивала обчислювальні навики, мислення, увагу, культуру письма в учнів 1 класу на уроці математики  Дефан Лілія Миколаївна.

11.10.2013 | Aдмін