"Молодь- майбутнє України»

Молодь – краса та багатство нашої нації, і  саме головне - це її майбутнє! Тому ми, вчителі та вихователі, повинні постійно про це пам’ятати і виховувати  наших дітей так , щоб вони розуміли сенс свого життя та єдналися навколо розбудови своєї держави. Саме про це сьогодні йшлося в бесіді за круглим столом в бібліотеці школи. Участь прийняли учні 9, 10 та 11 класів Під час бесіди вчителі говорили про те, що в майбутньому у них вже не буде стільки сили, енергії та завзятості і естафету треба передавати молодому, більш креативному, сильному та працьовитому поколінню. Необхідно  зацікавити  молодих  людей у здобутті  якісної освіти. Потім всі активно обговорювали оповідання сучасної письменниці Стейс Крамер «50 днів до самогубства». Всі, хто прийняв участь в бесіді, книгу прочитали і кожен висловив свою точку зору щодо сенсу життя. Враження  дітей не співпадали, і кожен відстоював свою думку. Зустріч пройшла цікаво, в теплій атмосфері. З вчителів були присутні Семенюк Л.В., Мороз І.В. , бібліотекар Музика Т.С.. Захоплююче і переконливо виступили Лізавенко Олена та Копняк Богдан (9 клас), Шумілова Софія, Драчук Марина (10 клас), Галицький Влад, Дідніченко Надя. (11 клас).

21.10.2016 | Aдмін