Акція "Допоможи солдату"

Учні та працівники СЗШ І – ІІІ ст. №3 м.Гайсин черговий раз відгукнулися на потребу військових у зимових маскувальних сітках і завзято взялися за справу. Вони дружно та злагоджено працювали як в перервах між уроками, так і в після  урочний час.

До роботи долучились усі: і учні початкової школи, і старшокласники, і вчителі та працівники. Кожний прагнув додати часточку своєї праці та сердечного тепла, так як усі  усвідомлюють, що всі ми робимо одну спільну справу – захищаємо Україну. Виготовлені маскувальні сітки будуть передані волонтерам, щоб завезти безпосередньо захисникам.

26 жовтня 2016 року учні 8 класу взяли участь у профілактичному заході з попередження дорожньо-транспортного травматизму. Заняття було проведено на базі Гайсинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

26.10.2016 | Aдмін