Halloween в школі

Святкування свята Halloween перейшло всі кордони і дійшло до нас в Україну. Сьогодні в СЗШ І - ІІІст. №3 м.Гайсин воно пройшло дуже весело і яскраво.

Між 5 - 7 класами пройшов конкурс костюмів.  Конкурсанти  мали змогу не тільки продефелювати у костюмах монстрів, а й представити їх. І місце розділили між собою команда 5 класу з відьмою Монікою, та учениця 6 класу Желізко Ольга в образі ляльки Вуду. ІІ місце - учениця 6 класу Новаківська Аліна в образі кішки, ІІІ місце - Поліщук Анастасія в образі вампіра.

Вчителем іноземної мови Милою Д.Ю. у 3 класі був організований виховний захід, який дав змогу учням дізнатися про традиції святкування свята Halloween. Учні брали участь у конкурсах та вікторинах, весело замотували один одного у костюм мумії та на швидкість їли яблука. Перемогла дружба і на завершення дітей пригощали яблуками та солодкими "хробачками"

28.10.2016 | Aдмін