Психолого-педагогічний консиліум

Сьогодні у школі був проведений  психолого-педагогічний консиліум, тема якого є надзвичайно актуальною для будь-якого шкільного колективу  - «Адаптація учнів 5-го класу до умов навчання в основній школі».

Роботу консиліуму розпочала директор школи Шеремета І.К. яка наголосила на головних завданнях педагогічного колективу у формуванні  позитивної мотивації та інтересу учнів  5-го класу в період адаптації та познайомила присутніх із планом проведення консиліуму.  Питанню наступності  у СЗШ І – ІІІст. №3 м.Гайсин приділяється належна увага. Адміністрацією школи  з початку навчального року були відвідані уроки в 5 класі, разом з класним керівником проведений порівняльний аналіз успішності учнів, анкетування, перевірена шкільна документація, вибірково зошити, щоденники учнів – п’ятикласників. Класний керівник 5 класу Данильчик Л.П. проаналізувала адаптацію свого класного колективу.  До обговорення долучилися вчителі-предметники, які вказали на певні труднощі і проблеми адаптаційного періоду та намітили шляхи їх вирішення. Психолог школи розповіла про результати особистісно коригуючої роботи з п’ятикласниками на перехідному етапі, результати тестування та анкетування учнів, дала характеристику основних проблем адаптації.

03.11.2016 | Aдмін